NARCIARSTWO BIEGOWE

NARCIARSTWO BIEGOWE

Finał Wojewódzki ID, IMS i Licealiady w narciarstwie biegowym planujemy rozegrać 21 lub 22.02.2023. Start pierwszego zawodnika o godz. 10.00. Ostateczna decyzja zostanie podjęta do 20.02.2022 do godz. 12.00.

Z powodu małej ilości śniegu zmuszeni jesteśmy do ograniczenia ilości startujących. W ID i IMS drużyna składa się z maksymalnie 4 zawodników, w Licealiadzie z maksymalnie z 3. (Prosimy o aktualizację zgłoszeń w SRS). Biegi rozegrane zostaną technika dowolną na dystansie 700m. (wszystkie kategorie wiekowe biegną jeden odcinek). Start przy zbiorniku wodnym w Lesie na pietraszach. Najwygodniejsze dojście do miejsca zawodów jest od Parkingu sklepu Carrefour przy ul Wysockiego.

W dniu zawodów nie odbędzie się dekoracja, Nagrody drużynowe i indywidualne zostaną przekazane zespołom w terminie późniejszym.

Przypominamy również, że zgodnie z Regulaminem Ogólnym Imprez Sportowych (p.V.2) aby została przeprowadzona klasyfikacja drużynowa, do zawodów muszą się zgłosić minimum 4 zespoły, podobnie w przypadku klasyfikacji indywidualnej – minimum 4 zawodników.