Kalendarz Finałów Wojewódzkich i Grupy Centralnej – aktualizacja

Kalendarz Finałów Wojewódzkich i Grupy Centralnej – aktualizacja

Po przeanalizowaniu wstępnego zainteresowania udziałem szkół w czerwcowych zawodach opracowano wspólny Kalendarz Wojewódzki i Grupy Centralnej, który przedstawiamy poniżej.

kalendarz aktualizacja

Najważniejsze zmiany, to:

  • połączenie Finałów Wojewódzkich w pływaniu z Finałami Grupy Centralnej (Mistrzostwa Miasta Białegostoku), które odbędą się 14.06.2021 (ID, ok. 200 zawodników, LiC ok. 50 zawodników) oraz 17.06.2021 (IMS. ok. 200 zawodników).
  • W związku ze zgłoszeniem się do 4-boju LA po 20 zespołów dziewcząt i chłopców zmuszeni jesteśmy zawody zorganizować w ciągu 2 dni – 8.06 odbędą się zawody dziewcząt, a 9.06 zawody chłopców.

UWAGI:

  • Bardzo prosimy o zaktualizowanie zgłoszeń, wpisanie konkurencji i oznaczenie ewentualnych zawodników rezerwowych, tak byśmy sprawnie mogli przygotować i przeprowadzić zawody. Niedopełnienie wymagań zgłoszeniowych spowoduje usunięcie zawodników z listy startowej.
  • W przypadku pływania i lekkiej atletyki dekoracje w poszczególnych konkurencjach bedą odbywały się tylko w ramach rywalizacji wojewódzkiej, natomiast klasyfikacje drużynowe zarówno w klasyfikacji wojewódzkiej, jak i Miasta Białegostoku.