Utworzono: poniedziałek, 05, listopad 2012

LIGI W GRACH ZESPOŁOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

UWAGA!

Przypominamy, że wszystkie turnieje ligowe zaplanowane na I semestr roku szkolnego 2017/2018 muszą być rozegrane do końca grudnia 2017. Podobnie do końca grudnia należy dokonać rozliczeń rozegranych turniejów. Sędziowie, którzy nie odbiorą ekwiwalentów sędziowskich do końca grudnia 2017 utracą możliwość odebrania ich w terminie póniejszym.

Na każdy turniej nauczyciel zobowiązany jest posiadać zgłoszenie imienne zawodników wydrukowane z SRS. System zgłoszeń będzie przez cały czas otwarty, co umożliwi nanoszenie zmian w składzie zespołu w każdym momencie, wydrukowanie i dostarczenie na turniej. Za przekazanie zgłoszeń imiennych wraz z protokołami zawodów do PW SZS odpowiada gospodarz turnieju, który ma prawo nie dopuścić do rozgrywek zespołów bez zgłoszenia. Przypominamy gospodarzom o zapisach p. VI.f. Regulaminu Wspózawodnictwa.

UWAGA!

Ze względów ekonomicznych prosimy, o ile to możliwe, żeby mecze pojedyncze łączyć w turnieje w rozgrywane w jednej szkole. (np. w przypadku futsalu gdy ma grać kilka par z Białegostoku, można zorganizować 2- 3 mecze w jednej szkole...). W przypadku wyjazdów w odległe miejsca może powstać kłopot ze zorganizowaniem sędziów...

Przy rejestracji zespołu do poszczególnych dyscyplin należy w zakładce "kalendarz zawodów" zaznaczyć miesiąc październik! W przypadku ustawienia późniejszej daty zawody mogą się nie wyświetlić.

 

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

komunikat organizacyjnyprotokół-wzór wyniki meczów/ brak zespołów w eliminacjach

zmiana w komunikacie organizacyjnym ps dziewcząt z dnia 20.10.2017, godz. 14.43 - w III lidze dodano zespół I LO Łomża - zmianie uległ schemat rozgrywek.

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

komunikat organizacyjnyprotokół-wzór wyniki meczów/ brak zespołów w eliminacjach

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

komunikat organizacyjny protokół-wzórwyniki meczów/ brak zespołów w eliminacjach

zmiana w komunikacie pr dziewcząt z 20.10.2017, godz. 15.05 - z ligi wycofał się zespół ZS Siemiatycze - zmieniono schemat rozgrywek.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

komunikat organizacyjnyprotokół-wzórwyniki meczów/ brak zespołów w eliminacjach

FUTSAL CHŁOPCÓW

komunikat organizacyjnyprotokół-wzórwyniki meczów/ do eliminacji zgłosił się 1 zespół - IV LO Białystok

 

 

 


Zestawienie kar regulaminowych otrzymanych przez szkoły podczas rozgrywek ligowych

Copyright 2011 Podlaski Szkolny Związek Sportowy - Ligi SPG. By Joomla 1.7 templates and hosting service by justhost reviews. All Rights Reserved.