Utworzono: poniedziałek, 18, lipiec 2011

SKŁADY KOMISJI SPORTOWYCH

Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego

(drukiem pogrubionym przewodniczący komisji)

 

LEKKIEJ ATLETYKI

1. Waldemar Sadłowski - POZLA
2. Beata Harasimowicz - ZS 4 Suwałki
3. Mieczysław Sutyniec - PGS 19 Białystok
4. Jolanta Bernatowicz - ZS Suchowola
5. Włodzimierz Borowik - PG 3 Bielsk Podlaski

KOSZYKÓWKI
1. Dariusz Rydzewski - PG 1 Łapy
2. Tomasz Białowieżec - PG 1 Bielsk Podlaski
3. Artur Czaja - PG Wysokie Mazowieckie
4. Wojciech Kamiński - SP 9 Łomża
5. Marzanna Sepko - ZSI 1 Białystok

PIŁKI NOŻNEJ
1. Artur Woroniecki - SP 2 Białystok
2. Jarosław Bajno - SP 1 Kolno
3. Rafał Burakowski - SP 1 Siemiatycze
4. Rafał Harasim - SP 3 Augustów
5. Aneta Łapińska - SP Michałowo

PIŁKI RĘCZNEJ
1. Piotr Dąbrowski - SP 49 Białystok
2. Krzysztof Bogdański - SP 3 Augustów
3. Norbert Marks - SP  3 Siemiatycze
4. Wiesława Karp - SP Dąbrowa Białostocka
5. Stanisław Niedbała - PG 2 Łomża

SIATKÓWKI
1. Dariusz Jaworowski - SP 2 Mońki
2. Mirosław Beń - PGS 19
3. Bogusław Bieliński - PG Wysokie Mazowieckie
4. Jarosław Pawlik - PG 2 Bielsk Podlaski
5. Katarzyna Gawędzka - PG Mońki

AEROBIKU
1. Monika Łazarczyk - SP 4 Białystok
2.Anna Kuczyńska - ZS 6 Białystok
3. Alicja Wysocka-Wołosewicz - PG 30 Białystok
4. Marta Aponiewicz - ZSR  CKP Białystok
5. Anna Szycko - SP 4 Białystok

BADMINTONA
1. Waldemar Krynicki - POZBad
2. Waldemar Grzegorzewski -SP 32 Białystok
3. Paweł Lenkiewicz - PG Choroszcz

ŁYŻWIARSTWA
1. Janusz Bielawski - SMS Białystok
2. Stanisław Polewko - SP 1 Sokłka
3. Mikołaj Wołkowycki - SMS Białystok

NARCIARSTWA
1. Wojciech Kulikowski - ZSS Supraśl
2. Krzysztof Małkiński - ZSO Sejny
3. Aneta Piotrowska - ZS 6 Białystok

PŁYWANIA
1. Andrzej Mackiewicz - SP 29 Białystok
2. Celina Szmajda - SP 10 Suwałki
3. Artur Paczyński - PG 4 Augustów

SZACHÓW
1. Leszek Zega - ZSI 1 Białystok
2. Jarosław Ołów - PG 3 Suwalki
3. Piotr Zieliński - SP 11 Suwałki

TENISA STOŁOWEGO
1. Zdzisław Dziewiątkowski - SP Chodorówka
2. Danuta Remiszko - SP Stary Folwark
3. Piotr Pawłowski - ZS Korycin
Copyright 2011 Podlaski Szkolny Związek Sportowy - Komisje sportowe. By Joomla 1.7 templates and hosting service by justhost reviews. All Rights Reserved.