Utworzono: czwartek, 28, czerwiec 2012

Zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

"Zmieniam postawę ciała aktywnie, kiedy do sportu podchodzę pozytywnie"

Program jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

31.08.2020

Informujemy, że Program "Zmieniam postawę..." może być kontynuowany od 1.09.2020. Należy tak zaplanować realizację zajęć, żeby do 30 listopada zrealizować w sumie 40 jednostek lekcyjnych (20 przewidzianych na semestr jesienny i pozostałe, niezrealizowane z semestru wiosennego). Proszę do 6.09.2020 uzupełnić terminy zajęć w dziennikach elektronicznych na stronie https://aktywny.szs.pl/.


Informujemy, że MSiT przyznało Szkolnemu Związkowi Sportowemu dotację na realizację zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Województwo podlaskie otrzymało możliwość zorganizowania 20 grup ćwiczebnych.

Udział w Programie polega na zorganizowaniu i przeprowadzeniu w okresie od 2 marca do 27 czerwca i od 1 września do 30 listopada 2020 40 jednostek pozalekcyjnych zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Grupa musi liczyć min. 12 uczestników/osób. Środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki  przeznaczone na zadanie w maksymalnej wysokości dofinansowania 40 zł (brutto) za przeprowadzone 60-minutowe zajęcia.

Wnioskodawcą mogą być szkoły podstawowe województwa podlaskiego i musi zadeklarować wkład niefinansowy w postaci nieodpłatnego udostępnienia obiektów i sprzętu sportowego w kwocie min. 600zł.

Wnioski należy wypełnić po zarejestrowaniu się do systemu na stronie https://aktywny.szs.pl/ , wydrukować i podpisane przesłać do biura PW SZS w Białymstoku, ul. Kościelna 9. Dopuszcza się przesłanie skanu wniosku wraz z załącznikami droga mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .  Termin nadsyłania wniosków mija 20.02.2020.

 

W województwie podlaskim wnioski będą rozpatrywane kolejno według następujących kryteriów:

1. Posiadanie dodatkowych uprawnień z zakresu prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej przez animatora.

2. Jeden animator na szkołę.

3. Kolejność zgłoszeń.

Lista animatorów zakwalifikowanych do realizacji Programu:

1 Andrzej Rogiński SP Jarnuty
2 Ewa Jedynasty SP 11 Białystok
3 Anna Kuczyńska SP 32 Białystok
4 Janusz Grabowski SP SOkoły
5 Piotr Dubicki SP Trzcianne
6 Elżbieta Wasilewska ZSP 2 Białystok
7 Magdalena Lewandowska SP Rakowo-Boginie
8 Elżbieta Znoińska SP Olszyny
9 Mariola Krawiel SP 47 Białystok
10 Krzysztof Blusiewicz SP Jeziorko
11 Lucyna Możejko SP Dąbrowa Białostocka
12 Monika Łazarczyk SP 4 Białystok
13 Krystyna Nizińska SP Dobrzyjałowo
14 Marek Galanek ZSP Piątnica
15 Ewa Omelańczuk SP 43 Białystok
16 Barbara Borowik SP 3 Bielsk Podlaski
17 Andrzej Bigielis SP 6 Suwałki
18 Jolanta Bieńkowska SP 2 Grajewo
19 Norbert Szulc SP 1 Grajewo
20 Wojciech Klimaszewski SP Szczepankowo

 

Szczegóły dotyczące prowadzenia zajęć

Wymienionych wyżej zakwalifikowanych animatorów prosimy o przesłanie oryginałów wniosków wraz z załącznikami, niezwłoczne uzupełnienie dzienników na portalu obsługującym program (https://aktywny.szs.pl/),  oraz niezbędnych zgód i oświadczeń (do pobrania na portalu). Animatorów, którzy będą się ociągali w tej kwestii zmuszeni będziemy usunąć z programu ...

Copyright 2011 Podlaski Szkolny Związek Sportowy - Korektywa. By Joomla 1.7 templates and hosting service by justhost reviews. All Rights Reserved.